Bus Route 17 - 17 CÉGEP Gabrielle-Roy - STO
Bus Stops
- 1 - Mackenzie/Rideau
- 2 - Wellington/Metcalfe
- 3 - Wellington/O'Connor
- 4 - Wellington/Bank
- 5 - Wellington / Lyon
- 6 - Place d'Accueil
- 7 - Maisonneuve/Papineau
- 8 - Maisonneuve/Des Allumettières
- 9 - Maisonneuve/Verdun
- 10 - Saint-Joseph/Charles-Church
- 11 - Saint-Joseph/René-Marengère
- 12 - Saint-Joseph/Curé-Robert
- 13 - Saint-Joseph/Valin
- 14 - Saint-Joseph/Charron
- 15 - Saint-Joseph/Meunier
- 16 - Isabelle/Richard
- 17 - Isabelle/Wilfrid-Latour
- 18 - Jolicoeur/Chouinard
- 19 - Philias-Fortin/Du Mont-Bleu
- 20 - Georges-Bilodeau/Lucien-Brault
- 21 - Charles-Albanel/Le Breton
- 22 - Charles-Albanel/Jumonville
- 23 - Daniel-Johnson/Jumonville
- 24 - Daniel-Johnson/Lucien-Brault
- 25 - Du Mont-Bleu/Fortin
- 26 - Du Mont-Bleu/Père-Béland
- 27 - Du Mont-Bleu/Riel
- 28 - Du Mont-Bleu/Des Magnolias
- 29 - Du Mont-Bleu/Marcoux
- 30 - Du Mont-Bleu/De La Cité-Des-Jeunes
- 31 - CÉGEP Gabrielle-Roy #2